Andrzej Blaszko Projekt doradztwo finansowe przy realizacji
budownictwa tradycyjnego i inwestycji proekologicznych

Witamy na naszej stronie!

       Firma AB Projekt funkcjonuje w branży doradztwa finansowego od 2008r. Właściciele firmy zdobywają doświadczenie w tym zakresie, współpracując z instytucjami finansowymi i branżowymi od 2006r. Naszą główną działalnością jest doradztwo w zakresie pozyskiwania kredytów hipotecznych, firmowych, inwestycyjnych oraz leasing. Jako nieliczni na rynku, obok oferty standardowej, specjalizujemy się w zakresie finansowania rozwiązań dla budownictwa energooszczędnego i proekologicznego.
Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom systematycznie poszerzamy naszą ofertę o kolejne usługi. Naszym celem jest oszczędność Państwa wydatków i czasu oraz ułatwienie Państwu realizacji wszystkich planów inwestycyjnych w 1 miejscu z 1 grupą zaufanych partnerów.
Obecnie, w naszych szeregach zatrudniamy: pośredników nieruchomości, agentów ubezpieczeniowych. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami nieruchomości, biurami projektowymi oraz inzynierami budowy.
Zapewniamy profesjonalną obsługę potransakcyjną, w tym ubezpieczenie nieruchomości, wszelkiego rodzaju formalności administracyjno - urzędowe .

Cechuje nas pełen profesjonalizm, merytoryczna wiedza, dojazd do Klienta, wieloletnie doświadczenie, bogate referencje.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Więcej

Zapewniamy:

  • preferencyjne finansowanie inwestycji proekologicznych i energooszczędnych
  • przedstawienie ofert rynku nieruchomości
  • przygotowanie dokumentacji kupna-sprzedaży nieruchomości
  • przygotowanie oferty rynku finansowego
  • opracowanie dokumentacji kredytowej
  • ubezpieczenie nieruchomości
  • obsługę potransakcyjną
zamknij [ x ]